Ecstatic money – jsem placena za svou vášeň

15.11. 2022261x0 Komentářů

Žiju tak, jak cítím, že je to správné. Už mě znáte a víte, co všechno dělám. Ve svých činnostech se komplexně zabývám ženskou tématikou (menstruace, porod, mateřství…), ale i partnerskými vztahy a vztahy mezi ženami.

Vedu semináře podporující ženskou spiritualitu a transformaci, připravuji individuální i skupinové rituály, vydávám knihy, navrhuji šaty a šperky, cestuji a vedu poutě na posvátná místa, studuji historii, prameny a naše kořeny, podporuji různé projekty (Nadační fond Šťastné Česko, Ať stojí, Vesna, a další…), ale i Bhútánský klášter a tradiční ženskou práci v podobě tkaní kir, ze kterých vyrábíme šaty a doplňky k nim. Zdaleka to není všechno.

Extáze i hojnost

Zdá se, že je pro nás stále těžké uvěřit, že můžeme, obzvlášť jako ženy, dělat jen a přesně to, co nás hluboce baví, být v tom dobré a vydělat si tím na nejen extatický, ale hlavně hojný a zajištěný život.

poslání

Osobně si myslím, že najít si práci, která nás i živí i baví, je možné. Být placena za to, co mě velmi baví, tudíž za to, co budu dělat zpravidla velmi dobře, je pak ta nejpřirozenější a nejsnadnější cesta.

Když jsme jako ženy dostaly příležitost angažovat se mimo domácnost (kde jsme údajně byly permanentně na tzv. mateřské „dovolené“), zpravidla jsme byly vedeny k tomu, abychom převzaly mužský styl a způsob práce.

Ne že by to nešlo, jsme šikovné, chytré holky a dokážeme všechno, že?

Zdá se mi, že díky tomu nám ale často unikají mnohem tvořivější, radostnější a hlavně snadnější způsoby, jak se finančně zajistit. S menší námahou a větší radostí. Budeme jim říkat „ženské“ finanční principy.

A jak začít dělat to, co nás baví tak, abychom si zajistily nejen základní životní potřeby, ale naplnily i ty ostatní?

Začít dělat věci jinak

Když chci vytvořit ve svém životě něco jiného, musím něco změnit a začít to dělat jinak. Nemůžeme očekávat jiný výsledek a dělat stále totéž. To očekávanou změnu nepřinese.

Pár rad, jak začít:

  • být v kontaktu s lidmi, kteří žijí to, co já žít chci. S těmi, co mě inspirují.
  • být na místech, kde je hojnost toho, co si chci do života přitáhnout

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vášeň je game changer

Když tvoříme naplno a děláme to, co nás vášnivě baví, máme úplně jiné výsledky, než když děláme to, co nás nebaví. Přichází pozitivní energie, nadšení, radost, zvládneme toho tolik a vlastně nás to nestojí moc sil. Necítíme se vyčerpané, unavené a otrávené.

Kdo z nás se chce každý den vracet domů otrávený a ráno vstávat s tím, že zase musí?

POVOLÁNÍ = Passion + Power + Purpose
POVOLÁNÍ = Vášeň + Síla + Poslání

vášeň

Věřím, že jako ženy můžeme mnohem efektivněji využívat svou přirozenou tvořivost, smysl pro harmonii a krásu, emoční inteligenci a jednoduše naše unikátní, individuální nadání (každá má svoje) k tomu, abychom si mohly zajistit život v hojnosti, blahobytu a finanční svobodě.

Ukažte světu svou jedinečnost

Často to, co děláme doma a neukazujeme nikomu jinému, to, co nás velmi baví a naplňuje, bývá naším velkým darem.

Dopřejte svému životu větší hloubku, radost a nadšení.

ecstatic money

Ecstatic money

Jak pracovat s vášní, radostí, lehkostí a vytvářet hojnost.

Ze svých zkušeností a principů, na které jsem si během své cesty přišla, jsem vytvořila program Ecstatic Money, protože nechci pracovat, abych vydělala, ale chci tvořit něco, co mě naplňuje.

O čem je náš program:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Lilia Khousnoutdinova

Lilia Khousnoutdinova

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů