Jak jsem našla šaty s duší

24.8. 2022297x0 Komentářů

Na cestě za rozkvětem své ženské energie a hledání své podstaty jsem zjistila, že jednou z jejích částí je také to, jestli se oblékám tak, jak se cítím, jak mi vyhovuje a nebo tak, jak si ostatní představují a berou za vhodné. Jistě také znáte ty věty: „Hnědá nikdy nikomu neslušela, tu si hlavně neber.“

Jak uvnitř, tak navenek

Začala jsem si uvědomovat, že se chci uvnitř cítit dobře a budu-li sešněrovaná představami ostatních, nebudu se moci ani pořádně nadechnout. Přemýšlela jsem, co vlastně chci vyzařovat navenek. Už nechci, aby to bylo něco co nejsem, co není uvnitř v souladu.

Je to vlastně stejné, jako když někdo něco říká a uvnitř to tak necítí a pak neverbálně vyjadřuje skutečnost a verbálně opak. Stejné je to i u oblékání. Co vyjadřujeme slovy, svým chováním, můžeme i oblékáním. Proto je důležité si vybírat to, co chceme sami a v čem se cítíme nejlépe.

Šaty s duší

A tak jsem začala hledat, v čem se já cítím nejlépe. Hledala jsem a zkoušela. Velmi mi k tomu pomohl program Ecstatic fashion. Objevila jsem, co mi vyhovuje, v čem se cítím dobře a jsem to JÁ.

Pak jsem hledala ty pravé ženské šaty. Nejen šaty, ale Šaty. S duší, z mého oblíbeného materiálu – bavlny (praktické, nemačkavé, absolutně příjemné – toto jsou mé podmínky, abych se cítila OK). Našla jsem a cítila se úžasně.

ecstatic fashion

Zamilovala jsem se do šatů návrhářky Lilie Khousnoutdinové. Ona není jen návrhářkou, ale i tvůrkyní mnoha projektů pro ženy Womens academy, výcviku Kněžek Bohyně, kterým právě procházím a mnoha dalších. Je to kouzelná žena, žena s velkým Ž. Podporující, učící a inspirující. Zřejmě i proto mají její šaty DUŠI. Když se s ní poznáte osobně, pochopíte hned, o čem tady píši, a netřeba k tomu slov.

A zde jsou fotky před a po:)


A jak to máte vy? Nosíte nejnovější trendy společnosti nebo to, v čem se cítíte dobře?

Ecstatic Fashion – on-line výukový program

Ecstatic Fashion – šaty

Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková

Speciální pedagog, lektorka ženských kruhů, transformačního výcviku a meditací, ředitelka nadačního fondu, zakladatelka projektu Síla ženské energie, průvodce osobním rozvojem, terapiemi (Bachovy esence), rituály, a zároveň provází po energetických místech.

Mým posláním je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci řešit své problémy. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít správnou cestu na jejich životním rozcestí. Jsem ta, co věří, že to zvládnete😉
Mojí vizí a cílem je POMÁHAT LIDEM RŮST A POSOUVAT SE.

http://vokounova-krepcikova.cz
http://silazenskeenergie.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů