Jak vznikly šperky z mojí kolekce

12.11. 2022162x0 Komentářů

Opětovně jsem cítila potřebu vytvořit pro ženy originální šperky, které na trhu nejsou. Navrhování šperků je totiž jednou z mých vášní. Kolekce je zaměřena na tématiku lásky, smyslnosti a ženskosti. Každý kus jsem navrhla sama.

Nekonečná láska

Kolekce Eternal Love zahrnuje pás bohyně lásky a dva přívěsky. Jeden je ve tvaru symbolu nekonečna, druhý ve tvaru srdce. Podle starokeltské pověry nám nekonečný uzel pomáhá zachovat stálost. Často se dával právě na ochranu, podporu integrity a v partnerství coby symbol dlouhotrvajícího svazku.

symbol nekonečna

Součástí přívěsků jsou rubíny, pásu granát. Všechno to jsou kameny, které podporují vášeň, lásku a uzemnění v našich životech.

Tyto šperky kladou důraz na tělo a připomínají nám, jak je zdravé a dobře opečované tělo důležité pro to, abychom mohli prožívat potěšení, lásku a dobře fungovat a prohlubovat se ve svém pozemském prožitku.

Všechny tři šperky oslavují naši svůdnost, odvahu milovat, schopnost ve vztahu dávat.

V neposlední řadě přidávají nádherný akcent téměř jakémukoli oděvu. Naprosto dokonale podtrhují krásu zejména černých nebo magentově purpurových šatů.   

Pás bohyně lásky

Už dlouho jsem toužila mít svůj vlastní body chain, který by byl vyroben z drahého kovu se skutečnými polodrahokamy, nikoliv z levnější bižuterie. Body chain bohyně lásky tak představuje drobné splnění mého snu. Jeho součástí jsou tři základní ženské kameny – měsíční kámen, růženín a granát.

Měsíční kámen symbolizuje naše propojení s cykličností a měsícem a propojuje nás s naší intuicí.

Růženín podporuje lásku, smyslnost a otevírá srdce, posiluje ženské orgány, oblast dělohy a prsou. Granát přináší vitalitu, vášeň, ale též uzemňuje a ukotvuje.

pás bohyně lásky

Kouzlo rodinné dílny

Šperky se následně vyrábí v rodinné dílně v Thajsku. Když jsem hledala dílnu, která by mohla vyrábět naši kolekci, samozřejmě jsem se vyhýbala čemukoli, co by bylo příliš velké, nebo co by souviselo s nepříznivými pracovními podmínkami. Byla jsem neskutečně nadšená, když jsem narazila na rodinnou dílnu, jejíž jádro tvoří nejbližší členové rodiny.

Zhruba ve 40 lidech dokázali vybudovat jednu ze světově nejkvalitnějších provozoven, vyrábějících právě umělecké, ezoterické nebo jiné šperky s pro mě zajímavými motivy. Takže jsem ráda, že se můžeme chlubit tím, že vyrábíme v jedné ze světoznámých dílen Peter Stone, která nám zároveň poskytuje možnost zachovat veškerou originalitu, každý detail a skutečně vytvořit unikátní, neopakovatelné a často i trošku nečekané nebo provokativní šperky.“

nekonečná láska

Všechny šperky z autorské kolekce najdete na e-shopu Ecstatic.cz

Autorská kolekce šperků

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lilia Khousnoutdinova

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů