Jedinečná kolekce šperků Jóni

20.9. 2022363x0 Komentářů

Naše kolekce Jóni se rozrůstá každým rokem. Dnes nabízíme již tři různé motivy, které všechny elegantně připomínají jak tvar ženské vagíny, tak tvar přenádherné květiny. Je zajímavé si připomenout, že květy jsou také pohlavními orgány rostlin, a tudíž tato podobizna není zdaleka náhodná a má i hlubší symboliku. Naše ženská Jóni má mnoho různých tvarů. Tak jako každá žena má naprosto unikátní tvář, tak i její Jóni je jedinečná a neopakovatelná.

Každá Jóni je jedinečná

Podle statistik trendů v oblasti plastických operací ženských intimních partií často vidíme, že bohužel stereotyp existence jakéhosi správného nebo dokonalého tvaru

šperk jóni

stále ve společnosti panuje a možná dokonce i zesiluje. Jedna z myšlenek, kterou podporuje naše exkluzivní Jóni kolekce, je právě skutečnost, že neexistuje lepší, krásnější a správnější tvar, ale naopak všechny tvary jsou překrásné ve své jedinečnosti.

Jako máme každá odlišnou tvář, má i naše Jóni svou unikátní podobu.

Tvary podle Qoudoushky

Naše konkrétní návrhy vychází z workshopů, na kterých ženy samy za pomocí zrcadla malovaly svůj tvar Jóni. Výrazně se opírají také o indiánskou nauku – Quodoushku, která se podrobně zabývá sexualitou, různými podobami našich pohlavních orgánů, souvislostmi mezi nimi a určitými tendencemi. Podle Qoudoushky lze do jisté míry rozpoznat sexuální povahu žen a mužů podle přirozeného tvaru jejich intimních partií.

Krása a posvátnost

Kolekce Jóni oslavuje ženskost, ženskou krásu, plodnost, posvátnost místa, ze kterého se rodí nový život a které je (nejen) pro většinu mužů primárně asociován s obrovským potěšením.

šperk jóni

V naší kultuře často Jóni nemá pověst, kterou by si zasloužila, a v souvislosti s ní si v sobě neseme mnoho špíny a předsudků. Ztvárnění Jóni spojením pravého stříbra a polodrahokamu je jedním ze způsobů, jak uctít její nezkrocenou sílu, krásu, vášeň a zároveň její přirozený tvar připomínající skutečně překrásnou květinu.

Vyrobeno v Thajsku

Každý kus této exkluzivní kolekce našich šperků je navrhován Lilií Khousnoutdinovou a následně se vyrábí v rodinné dílně v Thajsku. „Když jsem hledala dílnu, která by mohla vyrábět naši kolekci, samozřejmě jsem se vyhýbala čemukoli, co by bylo příliš velké nebo by souviselo s nepříznivými pracovními podmínkami. Byla jsem neskutečně nadšená, když jsem narazila na rodinnou dílnu, která zaměstnává nejbližší členy rodiny a samozřejmě i širší personál.

Pouze přibližně ve 40 lidech dokázali vybudovat jednu ze světově nejkvalitnějších provozoven, vyrábějících právě umělecké, ezoterické nebo jiné šperky s pro mě zajímavými motivy. Takže jsem ráda, že se můžeme chlubit tím, že vyrábíme v jedné ze světoznámých dílen Peter Stone, která nám zároveň poskytuje možnost zachovat veškerou originalitu, každý detail a skutečně vytvořit unikátní, neopakovatelné a často i trošku nečekané nebo provokativní šperky.“

Šperky z autorské kolekce Lilie Khousnoutdinové s motivem jóni najdete na e-shopu Ecstatic.

Lilia Khousnoutdinova

Lilia Khousnoutdinova

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů