Jsou ženské kruhy pro muže nebezpečné?

17.1. 2023168x0 Komentářů

Co se děje na ženských kruzích? Opravdu jsou pro muže nebezpečné? Schází se ženy proto, aby vůči mužům projevovaly svůj hněv či nenávist?

Mohu mluvit pouze sama za sebe, za kruhy, které jsem vedla, a za ty, kde jsem mohla být přítomna. Podstatou těchto kruhů však vždy byla úcta k lásce a jejímu posvátnému zázraku, kdy se mužská a ženská energie spojí, aby vytvořily celistvost a naplnění. Jsme přeci nejšťastnější, když cítíme lásku a podporu.

Co je ženský kruh?

Ženské kruhy fungují na principu sesterství. Jsou bezpečné. Místo odsuzování a posuzování je zde prostor pro otevřenost, podporu, sdílení, komunikaci, péči, pomoc, předávání zkušeností, ale zároveň nedávání nevyžádaných rad.

Ženský kruh je a měl by být prostorem, kdy se já jako žena mohu více otevřít ve své ženské zranitelnosti. Mezi ženami, které mne neposuzují a podporují. Mohu si zde poléčit své bolesti, zamrzlinky a traumata, abych mohla více zářit, nadechnout se a moci se pak vrátit domů ke svému muži, který třeba v tu samou dobu mohl být ve svém mužském kruhu, více v sobě, celistvá a usazená ve své polaritě.

ženský kruh

Ženy se často vrací z kruhů odpočinuté a nabité. Se svým mužem pak cítí větší propojení, což následně přináší více harmonie do jejich vztahu.

Sesterství

Vztahy s ostatními ženami jsou absolutním základem toho, o co se jako ženy můžeme opřít. Dobré podpůrné vztahy mezi ženami jsou nutné pro zdravé fungování celé společnosti. V mém životě jsou vztahy s mými blízkými ženami to nejcennější, co mám. Jsou důležité pro můj úspěch, růst, lásku i hloubku.

Fungující vztahy mezi ženami přináší do tohoto světa více krásy, vášně, podpory a léčení.

Sesterství je jako zrcadlo, ve kterém se vidíme takové, jaké jsme. Ukazuje nám naše štěstí, úspěchy, ale i stíny, se kterými můžeme pracovat.

Fenomén ženských kruhů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kam na ženský kruh?

Online program Sesterství

Chcete ve svém životě zažívat láskyplné vztahy se ženami? Cítit více radosti a naplnění? Zažít sílu podporujícícho ženského kruhu? Vstupte do online programu Sesterství.

svátky kola roku

Kněžky Staré Evropy

Transformační a prožitkový roční výcvik, který skrze objevování slovanského kola roku a archetypálních bohyní odkrývá tajemství ženské duchovní cesty a umožňuje rozpomenout se na principy posvátnosti ženského života.

kněžka

Cesta kněžky živlů

Pokročilý výcvik hluboké práce s elementy. Překonat a zkrotit živly – to je mužská síla. My budeme pracovat s ženskou silou,
tj. pokorou, odevzdáním se, citem, intuicí, emocemi.

kněžka bohyně

Lilia Khousnoutdinova

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů