K čertu se štěstím, já chci žít v extázi!

26.12. 2021354x0 Komentářů

Orgasmus je vnitřní expanze za hranice pohodlně známých já. Projev čisté důvěry v neznámé, odhalující nové pohledy na naši vnitřní krajinu, bořící hranice a přenastavující náš pohled na svět. Dnešní společnost nabízí hodně návodů na instantní orgasmus. Rychlejší, silnější, lepší. Nějak to nestačilo. Hledala jsem hlubší.

Za hranice společenských představ

Jako mladá dívka jsem o sexu měla určitou společensky danou představu. Dodnes se úplně nedokážu srovnat s tím, jak byla omezená!

První orgasmus jsem měla překvapivý. Ve čtrnácti jsem se fotila nahá před zrcadlem. Cítila jsem stoupající napětí, které začalo přetékat do slastných fyzických stahů. Netušila jsem, že toto je ONO.

Sama i s partnerem

Později jsem zkoumala vlastní tělo a naučila se tento pocit slasti vyvolávat schválně. Ale uplynula mnohem delší doba, než se mi podařilo dosáhnout orgasmu při sexu s mužem.

sex

Ovšem naučila jsem se orgasmus předstírat. Partnera jsem milovala a sex s ním jsem si užívala i tak. Tak proč ho nepotěšit? Až později mi došlo, že svým předstíráním jsem mu vzala možnost naučit se skrze mé autentické reakce přistupovat ke mně tak, jak jsem potřebovala.

Sama jsem ale tiše, pomalu zkoumala, co mi dělá dobře. Když jsem nahoře, snáz dosáhnu mechanického orgasmu. Když jsem dole, jdu do větší citové hloubky. Pouze jednou v životě jsem zažila orgasmus z penetrace zezadu, asi jen proto, že jsem byla na vrcholu fyzického vzrušení. Orální stimulace přinášela zaručený, ale nejčastěji povrchový orgasmus. Stejně tak jako masturbace.

O jako Orgasmus

Kdysi jsem říkala, že orgasmus lze klasifikovat, rozdělit do podskupin:

  1. klitorální/povrchový/fyzický,
  2. vaginální/citový /extatický,
  3. děložní/duchovní/tantrický.

Ale moje logika, i dobře míněná, narazila na prožitek. Spíše na celou paletu nejrůznějších, pokaždé se měnících, překvapujících a neustále se prohlubujících prožitků.

Orgasmus – jedno slovo, ale tolik vrstev!

Tolik různých hladin a příchutí prožitků! Kolik v sobě skrývá slasti, vášně, uvolnění, tajemství.

Může být jen vybitím napětí s následným propadem do černé díry únavy. Když je ale dostatečně opečováván, když přichází skrze autentický prožitek milování plného úcty, může být rozplývající se vlnou sladké vášně, vibrujícím napětím, touhou, bolestivě ostrou potřebou se propojit, rozplynout se, proniknout do druhého, vzdát se sebe, obětovat se v nekonečném okamžiku totálního splynutí. Když jsem cítila, že už nevydržím, že jsem na pokraji své schopnosti udržet, pojmout intenzitu pocitu, začínala jsem se modlit.

„Mám se ráda“

partnerská chemie

Jednou mi jedna moudrá žena dala radu: „Chceš být zdravá? Pokaždé, když prožíváš orgasmus, křič nahlas MÁM SE RÁDA!“ Jak se vlny orgasmu nekontrolovatelně rozplývají po těle, budou přepisovat informace na buněčné úrovni a láska k sobě léčí vše.

Tak proč by stejně tak moje modlitba nemohla přepisovat celý můj život? Modlila jsem se s vděčností.

Představovala si svou vysněnou budoucnost, vizualizovala si přání, zpívala mantry a jen křičela: „Mám se ráda! Miluji tě!“

S novým partnerem chvíli trvalo, než to šlo úplně nahlas. Ale časem, jak jsme se společně plížili nahoru po schůdcích extáze, do neznámých krajin, skrze nevydržitelnou slast, nadpozemskou, jiskřivou touhu, začínal i partner chápat, co jsem se mu to pomalu a opatrně snažila vysvětlit.

milování

Že pro mě sex není jen o orgasmu a orgasmus není jen sám pro sebe. Je to neuvěřitelná síla, kterou potřebuji někde použít, že je to moje modlitba.

Mystická pračka

Občas jsme se milovali úplně obyčejně, s následujícím propadem do spánku a pocitem prázdnoty, ale čím dál častěji náš společný prožitek začínal jiskřit něčím zvláštním, silnějším, než je jen sexuální napětí. Mystický nádech, pocit přítomnosti něčeho tajemného, kdy orgasmus přestával být vyčerpávající a začal být vyživující.

Jako naplnění – přeplnění poháru, který naše těla tvořila.

Pocit mystéria jsme začali prožívat společně, dýchali jsme jedním dechem a vibrovali jedním pocitem, pocitem úcty, lásky, nadšení, naplnění. A společně jsme zpívali mantry. Čím dál hlasitěji.

milenci

Cítili jsme téměř fyzicky jiskřící ohňostroj barev kolem nás, proudy, vlny, fontánu čistého potenciálu, který se uvolňoval v naší sdílené slasti.

Orgasmus přestal být o sexu. Přestal být o těle. Stal se branou nejjemnějšího, totálního propojení, hřištěm snů, společnou modlitbou. Sdílenou expanzí za hranice známého. Nekonečným zkoumáním smyslu života a smrti, dveřmi do skrytých hlubin lásky, branou do neznámých krajin. Mystickou pračkou přenastavující naše vnímání života.

Poznej své tělo, udělej si z každého dne posvátný rituál, pochop svou jedinečnost a žij v Extázi! 

Snímek obrazovky 2016-08-09 v 11.07.57
Lilia Khousnoutdinova

Lilia Khousnoutdinova

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů