Když je oblékání radost

12.2. 2023228x0 Komentářů

„Krása začíná ve chvíli, kdy se rozhodneš být sama sebou.“
(Coco Chanel)

Krása inspiruje. Každá z nás je krásná svým jedinečným způsobem. Není tak důležité to, co je vidět na povrchu, ale spíš to, co vyzařujeme zevnitř navenek. Přestaňte svou vnitřní krásu skrývat a ukažte ji světu.

Dobré rady a ještě lepší poznámky

Málokterá dívka či žena se vyhne „dobrým“ radám, necitlivým poznámkám a jiným kecům vytvářejícím umělá omezení, co si dovolíme vzít na sebe. Buď si myslíme, že něco musíme nosit kvůli barvě pleti, očí, tvarům těla nebo se vymezujeme vůči určitým stylům,

protože to „slušné“ ženy nenosí, bylo by to moc, nikdo by mě nebral vážně, nezapadla bych mezi kamarádky a dalších tisíc a jedna věc, pomocí kterých si udusíme vlastní tvořivost, zvědavost a chuť experimentovat.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Být krásná sama pro sebe

Celé kouzlo spočívá v tom, být sama sebou. Nebýt hezká pro někoho, v tom, co jemu se líbí a sama se cítit všelijak, ale vůbec ne dobře.

Dokud nezačnete být samy sebou, nebudete se cítit dobře, celistvě a spokojeně.

Když si totiž obléknete to, co máte rády, v barvě, kterou milujete, celá se rozzáříte zevnitř navenek. Budete cítit, že TO je TO PRAVÉ. Tohle jsem já. A můžu se cítit krásně a vypadat krásně, i když budu mít na sobě zrovna pytel.

Krása je o tom, jak se cítím

Pro každou ženu je důležité, aby vypadala krásně, avšak to, co je ještě důležitější je, aby se cítila krásná. Vždy záleží na tom, jak se cítíme. A pokud se v něčem necítíme dobře, nemá smysl to nosit. Vyzkoušet můžete úplně všechno, abyste zjistila, co je to pravé. V čem jste to opravdu vy.

Někoho sešněrovaný korzet dusí a děsí, protože potřebuje volnost a svobodu, pro jiného je krásný a tvoří mu nádherné ženské tvary.

Abych mohla najít to svoje, musím nejdřív poctivě vyzkoušet celou paletu.

ecstatic fashion

Móda začíná uvnitř

Oblečení je jako naše druhá kůže. Pojďme experimentovat, hrát si a objevovat, v čem se cítím dobře.

ecstatic fashion

Nejlepší móda je totiž ta, která nejdokonaleji odráží náš vnitřní stav, projevuje navenek naši jedinečnost a podporuje nás v tom, abychom se mohly cítit co nejvíce šťastně, v pohodě a hlavně samy sebou.

A jestli chcete, můžeme to udělat společně pomocí on-line programu, který si můžete pouštět a postupně hledat a zkoušet to, co je pravé přesně pro vás. Navíc se k němu můžete kdykoliv vracet, protože nikdo neříká, že se váš styl nezmění v jiné životní etapě. Že z punk holky se nestane žena na jehlových podpatcích v kostýmku. 

Ecstatic fashion

on-line program zaměřený na nalezení vašeho jedinečného a unikátního stylu, ve kterém se budete cítit samy sebou

vášeň

Lilia Khousnoutdinova

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů