Jedinečná kongresová nabídka

Klenoty ženy & Ecstatic love

Ecstatic LOVE je náš nejúspěšnější, velmi obsáhlý videoprogram, který je pro všechny ženy, které cítí, že by mohly objevit nové horizonty vztahů, ale nevědí, jak na to…

Klenoty ženy  - ženská tantra. Existuje mnoho mylných informací o tantře i ženské sexualitě. Je na čase ukázat si cestu k sobě a pochopení svého potenciálu skrze skvělé prastaré techniky.
Díky tantře můžete zažívat pocit jednoty a splynutí, které fungují s partnerem i bez něj.

11. 10. - 18. 10. můžete tyto dva programy koupit v balíčku s 55% slevou

 

Kolik  programy stojí a co obsahují?

Kompletní program Ecstatic Love se skládá ze tří kapitol: Ecstatic sexuality, Extáze ve dvou a Ecstatic love 2.1 a obsahuje dohromady více než 155 videí.

Klenoty ženy je videoprogram Lilie Khousnoutdinové a Andrey Sobotové  o ženské tantře,  o přijetí a pochopení fungování svého těla a své vlastní sexuality a obsahuje více než 50 videí.

V tomto kongresovém týdnu získáte oba programy s 55% slevou!

Klenoty ženy
4 444,- Kč
Základní varianta programu
» Řada tantrických praktik, dynamických meditací a dalších cvičení .
» 10 bonusových videí z ostatních našich online kurzů
Ecstatic Love
9 696,- Kč
3 kapitoly programu
» Přístup do Extáze ve dvou, Ecstatic sexuality a Ecstatic Love 2.1
» 158 videíz toho 15 bonusových videí z ostatních programů

Objednávka balíčku programů

Protože víme, že se jedná o velkou investici, můžeš si cenu za tyto dva programy rozdělit na 2 splátky. 

Na vyzkoušení Ecstatic Love  a Klenoty ženy máš celé dva týdny!
Pokud nebudeš spokojená, vrátíme ti peníze....

Co na programy říkají klientky?

"Dobrý den, chtěla bych vám všem velice poděkovat za vaše videa. Mám od vás Ecstatic love, body a Emoční detox a ani nemůžu vyjádřit slovy, jak jsem z těchto programů nadšená! Musím říct, že mi vaše videa pomalu začínají měnit život a neskutečně moc bych vám za to chtěla poděkovat. Díky Ecstatic love začínám chápat svoje tělo a svou sexualitu a začíná se nám zlepšovat náš vztah s přítelem. Díky těžké nemoci, ze které jsem se 5 let dostávala náš sexuální život úplně vymizel a já nevěděla, jak ho obnovit. Teď konečně vím, jak můžeme začít znovu, jinak a líp 🙂 Díky emočnímu detoxu ze sebe konečně dokážu dostat emoce, které jsem byla odmalička naučená neprojevovat. Kvůli tomu ze mě byl obrovský introvert. Teď jakmile v sobě něco cítím, tak se to snažím ze sebe vaším cvičením dostat a hned zažívám krásnější dny! A díky Ecstatic body začínám mít ráda své tělo, protože za pár dní cvičení krásně zpevnilo. Najednou začínám chodit vzpřímeně a začínám mít víc sebedůvěry. Konečně se mi daří pořád víc a víc žít v přítomném okamžiku a je to naprostá bomba 🙂 Byly to zatím mé nejlíp investované peníze v životě 🙂 Jste úžasné a moc moc moc děkuji!"
Kristýna
Tak jako všechny programy, mám pocit, že témata probíráte neotřele, zároveň to není univerzánlí striktní návod, který funguje na 2% žen, ale obecné cenné rady které si žena může v životě přizpůsobit a využít a zkoušet podle svého, prostě si hrát. 🙂 Miluju všechny vaše programy a neskutečně mě posunuly dál v životě. Děkuji moc za Vaši práci!
Veronika
Přinesl mi do života především velkou dávku inspirace a poznání, že na vztahu se opravdu musí pracovat. Dostala jsem kromě spousty nápadů na konkrétní cvičení takové to nakopnutí k akci. Podané pro mě velmi atraktivní formou. Mám tři malé děti a je velmi těžké najít si na sebe s partnerem čas. Přesto cítím značný posun v kvalitě společně stráveného času. Program pro mě čiší silnou energií, která dokáže nakopnout k činu a uvědomit si i vlastní sebehodnotu. Když se koukám okolo sebe po svých vrstevnicích, myslím si, že absolvování tohoto programu by mohlo velmi pomoci nejedné z nich.
Kristýna B.
Myslela jsem si, že, abychom s partnerem měli lepší vztah, musíme se od základů změnit oba. Velmi mi jsem se těchto "velkých" a "těžkých" změn obávala. Díky nové části programu Ecstatic Love jsem ale začala objevovat magii maličkostí. Drobných kroků, které můžeme každý z nás dělat. Začala jsem u sebe, krok po kroku a začal se měnit i celý náš vztah k lepšímu. Magie maličkostí zafungovala.Díky Lili
Petra
Ukázalo se, že program Ecstatic Love je pro mě velmi užitečný. Uvědomila jsem si, jak je sexualita důležitá v našem životě, že bychom tuto oblast určitě neměli opomíjet a spokojit se s tím, že se s manželem jen občas sejdeme večer v posteli. Ale naopak věnovat si pozornost, být otevřenější a zkoumat jeden druhého. Mě osobně to s manželem sbližuje, jsme k sobě laskavější a díky Bohu, zase zažívám něco jako pubertální lásku, když se někdy naše pohledy setkají a manžel na mě spiklenecky mrkne, tak se mi z toho podlamují kolena. Opravdu. To už jsem hodně dlouho nezažila, byli jsme spíše dva lidi, kteří vedle sebe nějak fungují. A naše spokojenost a láska určitě vyzařuje i do okolí, což má vliv i na naše děti a to je další benefit, jsem ráda, že naše děti vyrůstají v rodině, ve které se rodiče milují. A budou později schopny rozlišit, které vztahy jsou láskyplné a které patologické.
Lenka
Skutečně jsem zjistila, že není jen jeden druh milování a že moje tělo mi nabízí mnohem víc druhů potěšení a rozkoše než jsem si dovedla představit. Chyběly mi informace.
Iveta